https://swiss-military-watches.headsetwiki.com/

best unique watches O firmie:

Testy Rekrutacyjne powstały z myślą o osobach,które poszukują pracy lub pragną ją zmienić. Nasze produkty pozwolą w pełni przygotować się do testów rekrutacyjnych. Obecny kryzys finansowy zmniejszył ilość miejsc pracy na rynku, dlatego firmy wybierają tylko najlepszych. Bycie w tej grupie wymaga pokazania się pracodawcy od jak najlepszej strony. Dzięki naszym rozwiązaniom klienci będą mogli wykazać wysokie zdolności analityczne, werbalne i logiczne. 

Misja:

„Pomagamy naszym klientom osiągnąć przewagę na rynku pracy"

Oferta:

Obecnie nasza oferta zawiera 3 kategorie testów rekrutacyjnych.Każda kategoria składa się z 8 testów, co w sumie daje 180 pytań:

1. Analityczne

Testy analityczne mają na celu sprawdzenie szybkości i dokładności, z jaką kandydat rozwiązuje operacje na danych liczbowych.  

2. Werbalne

Testy werbalne mają na celu sprawdzenie szybkości i umiejętności logicznego rozumowania oraz zdolności do wyciągania wniosków po przeczytaniu krótkiego fragmentu tekstu. 

3. Test logiczny 

Testy logiczne mają na celu sprawdzenie umiejętności logicznego myślenia przy ograniczonej ilości czasu. 

Kontakt:

Jesteśmy ambitną firmą, która pragnie dostarczać rozwiązań o jak najwyższej jakości. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub pragną podzielić się swoimi uwagami, prosimy o kontakt.

Poniżej zamieszczamy dane kontaktowe:

Testy Rekrutacyjne

Aleja Zjednoczenia 3/9 m.78

Warszawa 01-829

Polska

Email: contact@testyrekrutacyjne.com.pl

Telefon: +48 691 667 110

„Umiejętność rozwiązywania testów rekrutacyjnych jest niewystarczająca - musisz umieć rozwiązać je w ograniczonym czasie”